hydral logo

SMART HOME – systemy wspierające

Moduły HYDRAL MODULAR w całości wyposażone będą w systemy sterowania, meble i elementy najlepszych światowych producentów. Klienci otrzymają zatem najnowsze rozwiązania świata IT, designu oraz elementy wyposażenia o najwyższych możliwych normach.

NAJLEPSI PRODUCENCI

Moduły HYDRAL MODULAR mogą zostać wyposażone w sprzęt naszych partnerów – uznanych, światowych producentów: Siemens i Bosch. Całość stanowić może dedykowany system połączony w aplikacji Home Connect.

Home Connect Bosch Siemens


Bosch Logo


 

ŁATWIEJSZE ŻYCIE DZIĘKI TECHNOLOGII

Beckhoff to niemiecki producent systemów sterowania, który swoim podejściem wykracza poza branżowe standardy. Beckhoff New Automation Technology to najbardziej innowacyjny producent automatyki, dla którego ważna jest nie tylko funkcjonalność ale także nowoczesny design, który co roku docenia organizacja Red Dot Design Award.

BECKHOFF - partner Hydral Modular

DESIGNERSKIE MEBLE

Pod markami NOTI i Balma kryją się projekty mające wspólny mianownik – gen designu. Przeznaczone są one do przestrzeni mieszkalnych, biurowych i publicznych.

Noti Hydral Modular PartnerzyBalma Hydral Modular Partnerzy

DOSTĘP BEZ UŻYCIA KLUCZY

Produkty i rozwiązania, które rewolucjonizują dostęp do mieszkań, domów i pomieszczeń, wykorzystując zalety biometrii i codziennie ułatwiając życie milionom użytkowników na całym świecie.

Hydral Modular - EKEY - partner

MATY GRZEWCZE

W modułach stosujemy atestowane systemy ogrzewania podłogowego. Maty grzewcze uznanego producenta pozwalają osiągać idealną temperaturę przy jednoczesnej optymalizacji zużycia energii.

CarbonEnergy_logo