hydral logo
scroll down

100 czy 1000 modułów? Wszystko w jednym miejscu

HYDRAL MODULAR to jeden Partner przy projektowaniu, produkcji, montażu i wyposażeniu obiektu oraz możliwość budowy, rozbudowy, nadbudowy i modernizacji istniejących obiektów, tj. wykonanie kompletnego projektu od podstaw albo adaptacja projektu już posiadanego przez inwestora pod technologię budownictwa modułowego. Od produkcji po transport i montaż na terenie inwestycji.

Poznaj proces i zobacz jakie to wygodne

Pewna i wytrzymała konstrukcja

Moduły HYDRAL MODULAR to stalowa konstrukcja szkieletowa wyprodukowana poza placem budowy, tj. w warunkach halowych. Podczas produkcji moduły są kompletnie wyposażane (ściany, podłogi, sufity itp.), w tym we wszystkie niezbędne instalacje, które po przewiezieniu modułów na plac budowy są jedynie podłączane pod przygotowane przyłącza.

Pełna zgodność z normami

Moduły HYDRAL MODULAR, przygotowane zostały do zaprojektowania i wykonania dowolnej elewacji zewnętrznej pojedynczego modułu, bądź całej budowli modułowej. Wszystkie elementy – w tym przeszklenia oraz drzwi – spełniają wszystkie obecnie obowiązujące, jak i przyszłe normy budowlane oraz ekologiczno-energetyczne.

100% indywidualny projekt

Każdy pomysł na budownictwo kubaturowe daje się zrealizować w technologii modułowej. Nasi projektanci HYDRAL DESIGN doradzają klientowi, a następnie projektują gotowe elementy „budynków”. Moduły mogą być dowolnie zaprojektowane pod potrzeby nabywcy – Klienta Indywidualnego lub Instytucjonalnego.

Krótszy czas realizacji inwestycji

Nawet do 50% krótszy czas niż w przypadku technologii tradycyjnej, który oznacza szybsze rozpoczęcie eksploatacji obiektu i zwrot z inwestycji. Jednoczesne i dwutorowe działanie tj. produkcja modułów odbywa się niezależnie w trakcie uzyskiwania wszelkich pozwoleń oraz tworzenia fundamentów na placu budowy.

Transport i montaż w całej Europie

Cały proces prefabrykacji odbywa się w zakładach własnych Grupy, a następnie moduły są transportowane i montowane na terenie inwestycji przez wykwalifikowany zespół. HYDRAL MODULAR oferuje produkt w systemie „Zaprojektuj i wybuduj pod klucz” w całości tworzony w ramach Grupy HYDRAL.

Zobacz dlaczego wybrać HYDRAL MODULAR jako Partnera.